Dream 15 Appartement

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Dream 15 Appartement Riaad is gelegen op ongeveer 10 minuten rijden van de Capital Market Authority Tower en op 4 km afstand van het Al Nakeel Park. Dit appartement is gelegen 19 km verwijderd van Riyadh treinstation en niet ver van king Abdulaziz busstation.

    Het Aqiq Park ligt op ongeveer 15 minuten rijden van het appartement.

    De accommodatie biedt 1 badkamer aan.

    Dream 15 Appartement heeft ook met een kitchenette.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer50032500

    Kameropties bij Dream 15 Appartement Riaad

    De accommodatie biedt 1 badkamer aan.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Dream 15 Appartement Riaad Kamer foto Dream 15 Appartement Riaad Wastafels foto Dream 15 Appartement Riaad Kamer foto Dream 15 Appartement Riaad Kamer foto Dream 15 Appartement Riaad Keuken foto Dream 15 Appartement Riaad Faciliteiten foto Dream 15 Appartement Riaad Kamer foto Dream 15 Appartement Riaad Kamer foto Dream 15 Appartement Riaad Faciliteiten foto Dream 15 Appartement Riaad Wastafels foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Dream 15 Appartement Riaad

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Dream 15 Appartement Riaad

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Dream 15 Appartement Riaad